GREEN PEEL®

Úspěch originálního GREEN PEEL® bylinného peelingového ošetření v průběhu několika desetiletí mluví za sebe.

Je to řešení nejrůznějších problémů s pletí v oblasti obličeje i těla.

 

JAKÉ PROBLÉMY GREEN PEEL ŘEŠÍ?

  •  akné

  • seboroickou pokožku s rozšířenými póry

  • nečistou pleť s mazovými cystami 

  • jizvy

  • vrásky

  • sluncem poškozenou pokožku 

  • profylaxi anti-aging

  • pigmentové skvrny

  • strie

  • povolenou pokožku těla

GREEN PEEL® Fresh-Up

Záplava svěžesti. Bez peelingového efektu


S touto metodou, nedochází k efektu peelingu. Místo toho dochází ke stimulaci a osvěžení pleti díky působení přírodních bylinek. Je aktivován krevní oběh, póry se otevírají a pleť je schopna vstřebat ingredience následující pleťové péče. Tvář získává zářivý a jasný vzhled. GREEN PEEL® Fresh-Up oživuje buňky a Vaše pleť zažívá nový pocit svěžesti. To je důvod, proč je toto ošetření ideálním řešením problémů unavené pleti bez svěžesti a slouží jako účinná prevence proti předčasným známkám stárnutí a ztrátě pružnosti - dokonce i když Vaše pleť ještě nezačala projevovat známky stárnutí.

GREEN PEEL® Energy

Příval vitality a regenerace bez peelingového efektu


Toto ošetření s přírodními bylinkami výrazně poskytuje energii. Stimuluje krevní oběh a metabolismus, čímž vede k přirozenému zlepšení vzhledu pokožky bez peelingového efektu. GREEN PEEL® Energy poskytuje Vaší pleti přírodní energii, potřebnou k obnově buněk. Pomáhá redukovat známky stárnutí pleti stejně jako nečistoty, jizvy a poruchy pigmentace. Ošetření viditelně zlepšuje vzhled pleti a vyrovnává její povrch. Ideálních výsledků dosáhnete intenzivním ošetřením v salonu, které absolvujete několikrát za rok.

GREEN PEEL® Classic

Regenerace a obnova s
peelingovým efektem


Je to "klasika‟ mezi GREEN PEEL® peelingovými ošetřeními. Po důkladném vyhodnocení je směs bylinného peelingu intenzivně masírována do pokožky. Dochází k povzbuzení krevního oběhu, je zlepšeno zásobování pleti kyslíkem a živinami a dochází ke stimulaci obnovy pleti. Tento efekt je zastaven asi po 2-5 dnech v závislosti na struktuře pleti a síle peelingového efektu na pokožce. Během této doby je třeba ošetřovat pleť doma se speciálními výrobky Dr. Schrammek. Pro ukončení GREEN PEEL® bylinného peelingového ošetření Classic provádí kosmetičky po 5 dnech zkrášlující ukončovací ošetření, během něhož je nyní zvláště vnímavá pleť vyživena cennými látkami a zakončen proces olupování. V ceně tohoto ošetření  je GREEN PEEL® ošetření 1. den + ošetření 5. den +  domácí péče.

© 2018 StudioGold

Adresa
Floriánská 665
 Kladno
272 01

Nadpis 1