Site Logotype

O nás

Naší hlavní myšlenkou bylo vytvořit místo, kde se ženy budou cítit dobře, budou si moci odpočinout od každodenního shonu a dopřát si trochu relaxu a oddychu od stresového stylu života.. s těmi nejlepšími službami.

Naše filozofie

Šetrnost k přírodě

Kosmetika, kterou používáme je 100% veganská a je šetrná k životnímu prostředí, jak výrobou,
tak i obaly a není testovaná na zvířatech.

Luxusní prostředí

Prostředí jsme pro Vás vytvořili tak, aby bylo atypické a cítili jste se u nás dobře. Chceme aby jste mohli v klidu relaxovat a odcházeli odpočatí a cítili klid na duši i na těle.

Moderní vybavení

Vlastníme ty nejlepší přístroje na trhu, neustále modernizujeme a vylepšujeme stavbu našich ošetření, nabízíme nejúčinnější procedury a pravidelně se vzděláváme.

Profesionální péče

Všechny produkty, které používáme jsou profesionální, na nejvyšší úrovni,  velmi účinné a se špičkovým složením. Snažíme se posunout ošetření pleti na vyšší úroveň a vytvořit pro Vás zážitek.

Individuální přístup

Osobitý a individuální přístup zajistí, že pro Vás připravíme specifickou péči na míru. Každého klienta si velmi vážíme a snažíme se dělat naše služby výjimečné.

Pracujeme s láskou

Práci, kterou děláme, děláme srdcem. Naše práce nás baví a snažíme se být mistři své profese. Přijďte, přesvědčte se a pomozte nám vybudovat místo, kam se budete rádi vracet.

.

Místo pro ženy

Jmenuji se Tereza Popelová a mou myšlenkou bylo vybudovat kvalitní a krásný kosmetický salon v Kladně.

Chtěla jsem spojit dokonalý zážitek, s jedinečnými službami. Za mou prací stojí tisíce hodin praxe, vzdělávání a absolvování těch nejlepších školení a stovky spokojených klientů.

Chtěla jsem vytvořit místo, kde se ženy budou cítit dobře, budou si moci odpočinout od každodenního shonu a dopřát si trochu relaxu a oddychu od stresového stylu života.

Vstupte do ženského světa krásy a dopřejte si jen tu nejlepší péči.

Těším se na Vás!

– Tereza Popelová

Přidej se k nám

Masér/ka

Hledáme někoho, kdo by se rád přidal k nám do týmu a specializuje se na masáže, či fyzioterapie.

Manikérka/pedikérka

Staňte se naší kolegyní, pokud máte praxi v nehtové modeláři, či pedikúře.

Řasová stylistka

Máte dostatečnou praxi v prodlužování řas? Potřebujeme někoho, kdo se postará o naši zavedenou klientelu a věnuje se všem metodám.

Tatérka PMU

Sháníme paní, která tetuje permanentní make-up obočí, rtů, a očních linek a ráda by využila naší možnou nabídku spolupráce. 

Diagnostika pleti

Každému kosmetickému ošetření předchází konzultace, pleťové poradenství a diagnostika a určení typu pleti. 

Dále doporučení vhodné domácí péče přímo na míru, kterou si můžete ihned po ošetření odnést domů a pokračovat tak, ve Vaší péči o pleť.

 

" Kosmetika je umění vymazat datum svého narození "

Olga Tschechowa

 

" Žena, která nepoužívá kosmetiku, má o sobě příliš vysoké mínění "

Coco Chanel

 

" Ve dvaceti má žena tvář, jakou jí nadělila příroda, ve třiceti takovou, jaký žije život, a v padesáti, jakou si zaslouží "

Coco Chanel

 

" Nejlepší věci na světě jsou zadarmo. Ty druhé nejlepší jsou velmi drahé  "

Coco Chanel

 

" Krása je nevyčerpatelný pramen radosti pro toho kdo ho umí odkrýt "

Alexis Carrel