Majitelka a kosmetička
 

Jmenuji se Tereza Popelová.

,, S kosmetikou Essenté dělám přibližně 2 roky. Již od malička jsem se zajímala o svět krásy a kosmetické péče. Hodně žen v dnešní společnosti neví, jak by se o svou pleť měla starat, a proto bych Vám velmi ráda pomohla se naučit, jak mít ráda sama sebe, jak se o sebe starat, a jak. si zvednout sebevědomí. Díky kosmetickému vývoji a účinkům profesionální kosmetiky do salonu můžeme vyřešit jakýkoliv problém, který Vás trápí, ať je to akné, povadlá pleť, vrásky či si jen chcete odpočinout od každodenního shonu. A právě kvůli tomuhle jsem otevřela kosmetické studio, které Vám splní jakýkoliv sen v oblasti krásy -kosmetika, líčení, účesy, prdlužování řas, depilace, či rozsáhlou nabídku masáží a do budoucna doufám i v nějakou šikovnou nehtařku a kadeřnici. "

Masérka

 

Jmenuji se Tereza Budaiova, 

mám vystudovanou střední odbornou školu zaměřenou na kosmetické a masážní služby. Po škole jsem působila 5 let jako masérka v kosmetickém salónu v Praze. 

Po této zkušenosti jsem se rozhodla začít na sobě pracovat a zesílit své znalosti v oboru. Ve spolupráci se Studiem Gold budu postupně rozšiřovat své služby o další druhy masáží.

Dle mého názoru, je masáž důležitou součástí relaxace. Pomáhá při potížích s krční páteří, při bolestech zad i při uvolnění svalů po sportovních výkonech.

Člověk potřebuje nějakou tu chvilku pro sebe, aby se uvolnil a odpočinul si. Proto se těším na Vaši návštěvu a věřím, že jedna z mých masáží bude pro Vás tím pravým odpočinkem.

© 2018 StudioGold

Adresa
Floriánská 665
 Kladno
272 01

Nadpis 1