Site Logotype

Medik 8

Budeme Vás hýčkat luxusní kosmetickou péčí s profesionální britskou kosmeceutikou Medik8.

Čištění pleti

Prvním kroky ke zdravé pleti je dokonalé vyčištění. Odstraněním make-upu a každodenních nečistot pleť připravíte na následnou aplikaci sér a hydratačních přípravků. Čistící přípravky Medik8 jsou pečlivě sestavené tak, aby dokázaly rozpouštět hluboko usazené nečistoty a zároveň vyrovnávat delikátní hodnotu pH pokožky. Tím se zajistí čistý a projasněný vzhled pleti bez znamének suchosti nebo podráždění. V řádě těchto produktů, od šetrných pěn po čistící přípravky ve formě krémů podporujících obnovu pokožky, si vhodný produkt vybere každý.

Péče proti akné

Vysoce ceněná řada na akné byla navržena ta, aby o pokožku pečovala a zároveň čistila. Chceme také pleť hydratovanou, rozzářenou a vláčnou. A proto naše oceňované složení řady na akné neobsahuje agresivní chemikálie, díky nimž by mohlo dojít k poškození pokožky, jejímu loupání, vysušování nebo zarudnutí. Namísto toho používáme ověřené účinné látky, které bojují s akné a zároveň zklidňující a hydratujíce aktivní látky které vaše pleť bude milovat. Tato kombinace zajistí, že pupínky jsou minimalizovány, pokožka se lépe hojí, redukuje se výskyt jizviček vznikajících v důsledku zánětu, a to vše bez narušení obrynných bariér pokožky. 

Hydratační péče

Hydratační a zvláčňující produkty hrají v péči o pleť zásadní roli. Vyživují ji a regenerují, obnovují mladistvý vzhled a zároveň posilují její křehkou funkci bariéry. Pokožku hydratují a současně brání vstupu agresivních faktorů z vnějšího prostředí. V našich regeneračních zvláčňujících přípravcích jsou obsaženy účinné látky, které přivádějí vláhu hluboko do pokožky a tam ji udržují. Výsledkem je pružná a hebká pleť. 

Anti - age produkty

Hlavní filozofie Medik8 je jednoduchá: Vystihuje ji jednoduché heslo označené zkratkou CSA, která symbolizuje používání vitamínu C a produktu na ochranu pleti před UV zářením ráno a následnou aplikací vitamínu A večer. Díky této klinicky ověřené kombinaci můžeme dosáhnout viditelné redukce všech známek předčasného stárnutí pokožky. Právě proto se zaměřujeme na maximalizaci této jednoduché strategie a dáváme tak každému přesně to, po čem touží a co potřebuje – neuvěřitelné výsledky, které jsou vidět, a jsou zjevné i na dotek. 

Vitamín A

Společnost Medik8, která se řadí k expertům v oblasti použití vitamínu A (neboli retinou), vyvinula širokou řadu nočních krému a sér pro obnovu pleti během spánku. Vitamín A, který představuje nejdůležitější složku při péči o pleť proti stárnutí a akné, nabízí pokožce nespočet prospěních látek. Urychluje buněčnou aktivitu a omezuje produkci kožního mazu.

Vitamín C

Z hlediska pokožky je vigmín C pokládán za jeden z nejúčinnějších antioxidantů. Nepostradatelný je zejména v rámci ranní péče. Vitamin C bojuje s volnými radikály, a napomáhá tak redukovat vrásky i jemné rýhy, pigmenty vé skvrny a nerovnoměrnou pokožku. Kromě toho viditelně podporuje plnost a pevnost pleti a zároveň zlepšuje celkové sladění tonu pokožky, kterou rozjasňuje. 

Luxusní řada

Proč se spokojit s něčím  menším než je luxus? Řada By Medik8 je určena pro ty nejnáročnější uživatele a nabízí to nejlepší pro omlazení pleti. Díky patentovaným technologiím máte jistotu, že o svou pokožku pečujete v souladu s nejnovějšími trendy v oboru kosmetiky. Vůbec poprvé si můžete vychutnat mimořádný účinek vitamínu A v boji proti vráskám bez obvyklého podráždění, vysušování a alergických reakcí. Tato kombinace produktů s obsahem patentované látky retinyl retinoate vám umožní dosáhnout pozoruhodných výsledků, a to již po čtyřech týdnech používání.

Máte dotaz, klidně se zeptejte

Zanechte nám zprávu a my Vám odpovíme hned, jakmile to bude možné.

  0
  Spokojených klientů
  0
  Certifikátů
  0
  Přístrojů
  0
  Spotřebovaných produktů