Site Logotype

Často kladené dotazy

  • Rezervace a storno
  • Služby
  • OBECNÉ

Prosíme choďte přesně a na čas, pokud přijdete o 20 minut dříve, narušíte tak průběh ošetření klientky před Vámi.

Pokud se chcete objednat, a vytvoříte si rezervaci online, či telefonicky.  Zrušení rezervace požadujeme alespoň 24 hodin předem,  v opačném případě Vám můžeme účtovat storno poplatek ve výši 50% z objednané služby. Den předem chodí sms připomínka Vašeho terminu, abyste nezapomněli.

Při online rezervaci vepište číslo voucheru do poznámky, jinak nebude možné jej využít. V případě, že svou rezervaci nezrušíte alespoň 24 hodin předem, voucher propadá.

  • Pro storno rezervace nás kontaktujte alespoň 24 hodin předem. V opačném případě si vyhrazujeme právo účtovat při další návštěvě 50% z objednané služby.

  • Pro uplatnění voucheru napiště jeho číslo do poznámky při objednání.

  • Pokud se při objednávce přes voucher neomuvíte alespoň 24 hodin předem voucher propadá.

Ideálně se pro co největší efekt dělá 6 ošetření v rozmezí 2-3 týdnů.

Pokud si z naší nabídky nemůžete vybrat, nebo nevíte, jaké kosmetické ošetření je pro Vás vhodné, nevadí, objednejte se na nějaký druh kosmetiky a na místě, po konzultaci a dle stavu Vaší pleti vybereme ošetření přesně pro Vás.

Před každým ošetřením probíhá konzultace, můžete přijít klidně nalíčená, vždy Vás odlíčíme a Vaši pleť vyčistíme.

PDT led světelná terapie je světlo, které má několik barev. Každá barva řeší jiný problém. Červená je vhodná na podporu mikrocirkulace a tvorbu nového kolagenu v pleti. Modrá je celkově vhodná na nečistou a zanešenou pleť - stahuje pory, odstraňuje černé tečky, hloubkově desinfikuje pleť a zabíjí bakterie, které zpuůsobují akné. Žlutá barva řeší červené žilky a podrážděnou pokožku. Zelená barva odstraňuje pigmentové skvrny.

Ideálně 1x do měsíce, jelikož po 28 dnech se obměňuje pokožka. Pokud však máte akné, doporučujeme kosmetickou péči alespoň 2x do měsíce. Radiofrekvence se samostatně doporučuje po týdnu, jako kúra a chemický peeling po 14 - 20 dnech.

Hydrodermabraze je čištění pleti pomocí přístroje, který podtlakem a vodou, která přístrojem probíhá hloubkově čistí pleť.

Pory jsou tudíž proplachovány vodou se speciálním roztokem, který rozpouští maz a nečistoty, zároveň dopravuje do pleti vodu a jedná se tak i o hydratační ošetření.

Neinvazivní ošetření, kdy se pomocí speciálního pera, které má 36 jednorázových jehel udělají v pleti kanálky, mechanicky se pleť poškodí, a díky kanálkům zatečou aktivní látky z následného speciálního séra hlouběji do pleti. Navíc, díky záměrnému poškození pleť začne tvořit více kolagenu a zpevňijí se tak kontury pleti.

Pokud jdete poprvé na řasy, přijďte odlíčená, bez řasenky. Po aplikaci je nutné 24 hodin řasy chránit před vodou a párou. Nedotýkejte se řas, ani s nimi nemanipulujte. Pro lepší výdrž spěte na zádech, dbejte na to, aby se řasy nedostaly do kontaktu s olejovými odličovači, nepoužívejte řasenku a dodržujte hygienu.

Radiofrekvence nezapracovává aktivní látky, ale stimuluje produkci kolagenu a vyhlazuje pleť. 

Elektroporace zapravovává hluboko aktivní látky a otevírá pleť pro přijmutí těchto látek

Naše ozonizace je velmi výkonná a je spojená s plazmou a elektroporací, tudíž, silně desinfikuje pleť zabíjí akné, vypíná a rozjasňuje pokožku a zapracovává aktivní látky.

Medik8,  Inlight,  Dr. Schramek

Ano, vždy Vám na míru doporučíme produkty přímo pro Vás, abyste mohli navázat na domácí rutinu a produkty si můžete rovnou odnést domů.

Jen za produkty, za služby se platí pouze hotově.

Ano, u nás v salonu, nebo předem na účet a voucher Vám zašleme poštou, či emailem.