Site Logotype

Často kladené dotazy

  • Rezervace a storno
  • Služby
  • OBECNÉ

Prosíme choďte přesně a na čas, pokud přijdete o 20 minut dříve, narušíte tak průběh ošetření klientky před Vámi.

Pokud se chcete objednat, a vytvoříte si rezervaci online, či telefonicky.  Zrušení rezervace požadujeme alespoň 24 hodin předem,  v opačném případě Vám můžeme účtovat storno poplatek ve výši 50% z objednané služby. Den předem chodí sms připomínka Vašeho terminu, abyste nezapomněli.

Při online rezervaci vepište číslo voucheru do poznámky, jinak nebude možné jej využít. V případě, že svou rezervaci nezrušíte alespoň 24 hodin předem, voucher propadá.

  • Pro storno rezervace nás kontaktujte alespoň 24 hodin předem. V opačném případě si vyhrazujeme právo účtovat při další návštěvě 50% z objednané služby.

  • Pro uplatnění voucheru napiště jeho číslo do poznámky při objednání.

  • Pokud se při objednávce přes voucher neomuvíte alespoň 24 hodin předem voucher propadá.

Ideálně se pro co největší efekt dělá 6 ošetření v rozmezí 2-3 týdnů.

Pokud si z naší nabídky nemůžete vybrat, nebo nevíte, jaké kosmetické ošetření je pro Vás vhodné, nevadí, objednejte se na nějaký druh kosmetiky a na místě, po konzultaci a dle stavu Vaší pleti vybereme ošetření přesně pro Vás.

Před každým ošetřením probíhá konzultace, můžete přijít klidně nalíčená, vždy Vás odlíčíme a Vaši pleť vyčistíme.

PDT led světelná terapie je světlo, které má několik barev. Každá barva řeší jiný problém. Červená je vhodná na podporu mikrocirkulace a tvorbu nového kolagenu v pleti. Modrá je celkově vhodná na nečistou a zanešenou pleť - stahuje pory, odstraňuje černé tečky, hloubkově desinfikuje pleť a zabíjí bakterie, které zpuůsobují akné. Žlutá barva řeší červené žilky a podrážděnou pokožku. Zelená barva odstraňuje pigmentové skvrny.

Ideálně 1x do měsíce, jelikož po 28 dnech se obměňuje pokožka.

Hydrodermabraze je čištění pleti pomocí přístroje, který podtlakem a vodou, která přístrojem probíhá hloubkově čistí pleť.

Pory jsou tudíž proplachovány vodou se speciálním roztokem, který rozpouští maz a nečistoty, zároveň dopravuje do pleti vodu a jedná se tak i o hydratační ošetření.

Neinvazivní ošetření, kdy se pomocí speciálního pera, které má 36 jednorázových jehel udělají v pleti kanálky, mechanicky se pleť poškodí, a díky kanálkům zatečou aktivní látky z následného speciálního séra hlouběji do pleti. Navíc, díky záměrnému poškození pleť začne tvořit více kolagenu a zpevňijí se tak kontury pleti.

Pokud jdete poprvé na řasy, přijďte odlíčená, bez řasenky. Po aplikaci je nutné 24 hodin řasy chránit před vodou a párou. Nedotýkejte se řas, ani s nimi nemanipulujte. Pro lepší výdrž spěte na zádech, dbejte na to, aby se řasy nedostaly do kontaktu s olejovými odličovači, nepoužívejte řasenku a dodržujte hygienu.

Medik8,  Inlight,  Dr. Schramek

Ano, vždy Vám na míru doporučíme produkty přímo pro Vás, abyste mohli navázat na domácí rutinu a produkty si můžete rovnou odnést domů.

Pouze při platbě nad 2 000,- Kč 

Ano, u nás v salonu, nebo předem na účet a voucher Vám zašleme poštou, či emailem.